Ako si vybrať šperky na stužkovú

Ako si vybrať šperky na stužkovú

Nastalo obdobie stužkových a mnohé dievčatá uvažujú o tom aké si oblečú šaty, aké zvolia šperky a účes. Poradíme vám ako budete na stužkovej vyzerať zaručene dobre. Dôležitá je správna kombinácia tohto všetkého a aby nebol celkový vzhľad príliš “preplácaný”.

Set s kryštálmi Pear Swarovski Elemetns Light Rose

Šperky na stužkovú - set

Šperky si vyberajte ako posledné po tom čo si vyberiete šaty a aj zvyšné doplnky ako sú kabelka a topánky. Šperky musia dopĺňať celkový vzhľad do dokonalosti a preto sa nedajú vybrať ako prvé. Jedine, že si chcete potom podľa šperkov kupovať šaty čo je zbytočne náročné.

Set s kryštálmi Swarovski Elements Twisted Drop Blush Rose

Šperky na stužkovú - set

 

Podľa strihu a materiálu šiat si potom môžete jednoduchšie vybrať šperky. Napríklad ak máte šaty z výstrihom a rozhodnete sa pre rozpustené vlasy určite zvoľte výraznejší náhrdelník zatiaľ čo náušnice budú len veľmi jemné.

Guličkové náušnice s kryštálmi Swarovski Elements Crystal

Šperky na stužkovú - jednoduché náušnice

Náhrdelník s kryštálmi Swarovski Elements Lollipop

Šperky na stužkovú - výrazný náhrdelník

Naopak ak budete mať vyčesané vlasy hore zvoľte výraznejšie a väčšie náušnice. Aj keď je to dôležitá spoločenská udalosť neznamená, že musíte mať na sebe všetko čiže netreba náhrdelník, náramok, prsteň a ešte aj náušnice.

Náhrdelník Monaco s kryštálmi Swarovski Elements

Šperky na stužkovú - výrazný náhrdelník

 

 

 

Ak máte napríklad čipkované šaty až ku krku s dlhými čipkovanými rukávmi, ku ktorým sa nehodí ani náhrdelník ani príliš dlhé náušnice môžete ich oživiť výraznými prsteňmi tie doplniť malými náušnicami.

Prsteň s kryštálmi Rivoli Swarovski Elements

Šperky na stužkovú - výrazný prsteň

 

 

Ako sa vraví menej je viac a v prípade šperkov na stužkovú toto platí dvojnásobne. Hlavne ak už sú šaty dostatočne výrazné je lepšie doplniť ich jednoduchšími šperkami. Dôležité je nekombinovať šperky rôznych kovov, síce je to trend ale na stužkovú sa to nehodí, okrem toho by mali ladiť aj z kabelkou a topánkami. Ak máte strieborné šperky tak potom sa určite vyhnite zlatým doplnkom.

Swarovski Elements set Graphic Crystal 

Šperky na stužkovú - set

Náušnice Swarovski Pear White Patina

Šperky na stužkovú - jednoduché náušnice

Posledná rada na záver je, že by ste sa mali hlavne cítiť príjemne a celý look by mal aj vypovedať o vašej osobnosti takže ak rada nosíte jednoduché kúsky držte sa toho aj pri stužkovej ale ak zasa rada experimentujete môžete skúsiť či už výraznejšie šaty alebo výraznejšie šperky. Verím však, že na stužkovej budete krásne, hlavne si doma nezabudnite úsmev a dobrú náladu veď predsa je to jedinečný zážitok, ktorý sa už nikdy nezopakuje takže je treba si ho užiť. 🙂

 

Zdroj úvodnej fotky: Pinterest

Autor

Lucka

Súvisiace príspevky

Zanechať odpoveď