6 trendov na jesen 2016

6 trendov v šperkoch na jeseň 2016

Trendy na túto jeseň sú už nejakú dobu známe. Najznámejší módni návrhári a značky predviedli na svojich mólach čo nás čaká túto jeseň. Vybrali sme pre vás 6 trendov v šperkoch na túto jeseň.

1. Perly

Perly akejkoľvek veľkosti a perlový šperk akéhokoľvek druhu. Prsteň, náhrdelník, náušnice toto všetko je trendom pre jeseň 2016. Takže vytiahnite perly po babičke alebo si kúpte malé perlové náušničky a dokonalý doplnok pre túto jeseň máte zaručený.

Trend jesene 2016 - perly

2. Choker náhrdelníky

Choker náhrdelníky sú veľkým trendom celý rok 2016 a bude tomu tak aj na jeseň. Choker náhrdelníky boli veľkým hitom 90-tych rokoch a tento rok  v januári opäť ovládli módne móla. Na výber je množstvo typov. Možete sa rozhodnúť pre romantickú čipku, obyčajnú čiernu stužku alebo hrubý choker s mašľou. Je to len na vás a vašej osobnosti čo si vyberiete. Výhodou týchto náhrdelníkov je aj to, že vlastne žiadny nemusíte kupovať, pretože si ich ľahko môžete vyrobiť aj samy doma. Dajte si ich na krk niekoľko alebo v komibnácii s iným náhrdelníkom. Nám sa tento trend páči a čo vám?

Trend jesene 2016 - choker náhrdelník

3. Striebro

Na jeseň 2016 to bude striebro nad zlato a to doslova. Zlato ustúpy do úzadia a striebro bude kraľovať. Na prehliadkach najznámejších značiek sme  mohli vidieť, že doplnky boli osadené v striebre. Podobne ako s perlami je jedno či to bude prsteň, náramok alebo náušnice. Zlato si starostlivo odložte na budúci rok a vyložte všetky strieborné doplnky, ktoré máte.

Trend jesene 2016 - striebro

4. Dlhé náušnice

Dobrá správa pre tie dámy, ktoré majú v obľube výraznejšie a väčšie náušnice pretože túto jeseň sú trendom dlhé náušnice.

Trend jesene 2016 - striebro

5. Homemade šperky

Ak máte doma nejaké šperky, ktoré ste si sama vyrábala túto jeseň je čas ich vytiahnuť. Vzhľad homemade (doma urobených) náušníc je totižto v kurze. Ak nemáte čas alebo chuť na vyrábanie vlastných šperkov stačí zbehnúť do nejakého DIY obchodíku, kde často krát predávajú práve takéto šperky spolu s komponentmi na ich výrobu.

trendy-sperky-jesen-2016-handmade-sperky

6. Brošne

Už dlhšie neplatí stereotyp, že brošne sú len pre staršie dámy. Posledné dva roky sú brošne obľúbený doplnkom na mólach značiek ako napríklad Celiné,Oscar de la Renta a Chanel. Nebojte sa ich použiť aj trochu netradične a pripnúť si ich napríklad do vlasov, na kabelku alebo skombinujte hneď niekoľko brošní na jednom kúsku oblečenia.

trendy-sperky-jesen-2016-brosna

Zdroje obrázkov: Vogue, Harper´s  Bazar, PopSugar, Style Bistro, Vogue, Certified VII, Tip Junkie

Autor

Lucka

Súvisiace príspevky

Zanechať odpoveď