11 tipov na vianočné darčeky pre ženy

11 tipov na vianočné darčeky pre ženu

V neďeľu sme na adventom venci zapálili už druhú sviečku čo znamená, že Vianoce sú skutočne blízko. Ak ešte stále neviete čo kúpiť manželke či priateľke prečítajte si týchto skvelých 11 tipov medzi, ktorými nájdete aj klasiku ale aj niečo menej tradičné.

print

Motivačný print

Čo tak darovať jej malú motiváciu do nového roku. Takéto printy či už motivačné obrázky alebo citáty sú super osviežením izby a kancelárie.

Šperky

Šperky sú síce klasika no stoja za to. Okrem toho, že sú krásne, drahšie šperky sú aj určitou investíciou. Poprípade ak nechce veľa investovať vyberte kúsky z bižutérie, ktoré sú momentálne veľkým hitom. Napríklad náhrdelníky chokers.

jewellery-christmas-2017-winter-2017-croped-605x605

Hodinky

Hodinky sú na tom podobe ako šperky. Ak tá vaša nenosí šperky ale za to rada chodí načas hodinky sú dobrá alternatíva. (Alebo ak jej chcete naznačiť aby chodila načas)

Diár 2017 pero s kryštálmi Swarovski,

Diár

Diár a krásne pero sa postarajú o to aby človek nič nezabudol a zjednodušia život, pretože netreba všetko držať v hlave. Pero s kryštálmi nájdete aj v mojej kabelke. A rok 2017 bude určite produktívnejší a efektívnejší.

Vianočné darčeky pre ženu, Loreal rúž, Coco Chanel

Elegantná prenosná nabíjačka

Niečo čo sa určite zíde väčšine z nás pretože smartfóny + wifi = stále vybitá baterka. Ak hľadáte prenosnú nabíjačku pre svoju polovičku určite sa zamerajte aj na vzhľad a nie len na jej výkon. Nech je táto technologická pomôcka aj jej ozdobou.

Kozmetika, blushed nudes Maybelline, Loreal rúž,Kozmetika

Kozmetika je dokonalým darčekom ale tu by som si dala pozor. Je dobré vedieť čo by vaša manželka alebo priateľka chcela a čo má rada. Môže napríklad preferovať niektorú značku alebo jej nejaká vôbec nevyhovuje ale ak sa trafíte správne je to super darček.

Krásne šálky, šálka santa clause, zlatá šálka i woke up like this šálka

Rozkošná šálka

Ak si stále nie ste istý a nič z tohto zoznamu vám veľmi nesedí treba ísť spať k “základom”. Nejakou milou šálkou nič nepokazíte (aj keď manželke určite neodporúčam kúpiť LEN šálku). Je to lepšie ako keď kúpite drahú kozmetiku, ktorá jej vôbec nesadne. Dnes je už na výber toľko zábavných, pekných, elegantných alebo motivačných šálok a som si istá, že medzi nimi nájdete niečo vhodné.

Voňavá sviečka v peknom balení

Podobné ako šálka, a možno ešte o niečo lepšie, pretože šálky sa vám takto časom môžu nakopiť ale sviečku si proste zapálite večer a po nejakej dobe z nej už nič nezostane. (Poprípade ju daruje ďalej.) Jednoduché. 🙂

Kniha

Kniha je univerzálny darček. Ako som už písala v mojom príspevku – Vianočné darčeky pre neho – 10 tipov na skvelý darček (želania.sk), napriek tomu, že žijeme v dobe internetu a všetkého online nič z toho sa nevyrovná pocitu keď v ruke fyzicky držíte knihu. Každý z nás má nejaký obľúbený žáner a tak tu vám už radiť viac nebudem vy viete čo by mohlo byť zaujímavé pre vašu polovičku.

Outfit inšpirácia, béžové šaty, prsteň z ružového zlata, telový rúž, clutch kabelka

Kvalitná kabelka

Oblečenie môže byť taktiež vynikajúcim darčekom, problémom však môže byť to, že netrafíte veľkosť. Preto sú dobrou alternatívou doplnky ako som už spomínala vyššie šperky, hodinky alebo aj kabelky či peňaženky. Kabelka je veľmi univerzálnym darčekom a keď ešte k tomu stavíte na kvalitu obdarovaná osôbka sa určite poteší.

Eiffelova veža

Výlet do Paríža

Neľakajte sa, nemyslím to skutočne tak, že hneď musíte kupovať výlet do Paríža. Stačí napríklad nejaký wellness alebo víkend v inom meste. Chcela niekedy vyskúšať lietanie? Alebo sa chcela naučiť lyžovať? Chcela vidieť  Írsko? Tak vyberte niečo o čom viete, že by chcela vyskúšať alebo si myslíte, že by sa jej páčilo. Voilà máte perfektný darček.

 

Zdroje obrázkov: koláže vytvorené Lucia´s Blog.sk, motivačný print Etsy, Eiffelovka

Autor

Lucka

Súvisiace príspevky

Zanechať odpoveď